a

Aktualności

Rok Biura Poselskiego w Pszczynie

Rok temu (1.02. 2020 r.) odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie Biura Poselskiego Grzegorza Gaży oraz Europosła Grzegorza Tobiszowskiego w Pszczynie. W ciągu minionych miesięcy, pomimo trudnego okresu związanego z sytuacją epidemiologiczną, wiele osób znalazło tutaj wsparcie.

Udało się również zorganizować pomoc dla Wychowanków Domu Kulejących Aniołów w zakupie busa, nagrać na płycie Koncert Charytatywny w setną rocznicę II Powstania Śląskiego oraz zrealizować wiele cennych inicjatyw. Europoseł G. Tobiszowski uczestniczył także w Konferencjach zorganizowanych przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach pn. “Think Eco! Forum – Czyste powietrze, czysta Polska – mapa drogowa polskiej energetyki”, które odbyły się na Zamku w Pszczynie. Podczas tych wydarzeń spotkał się z samorządowcami Ziemi Pszczyńskiej, poznając lokalne problemy.
– Nasze Biuro jest otwarte dla każdego. Oczywiście nie zawsze od razu rozwiążemy wszystkie problemy, ale wiemy, że tylko wspólne działanie przynosi konkretne efekty. Dodam też, że dobro mieszkańców oraz wsparcie tego regionu jest dla mnie ważne. Serdecznie dziękuję Posłowi Grzegorzowi Gaży za doskonałą współpracę. Bardzo ją sobie cenię – podkreśla Grzegorz Tobiszowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego.
Siedziba Biura mieści się przy ulicy Piastowskiej 11 w Pszczynie.
Biuro dla interesantów jest czynne w poniedziałek od 8.00 do 18.00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.
Reprezentantem Europosła  w Pszczynie jest Asystentka Katarzyna Raszka.
Kontakt telefoniczny: 699 707 599, email: kasia.raszka@wp.pl

Szybki kontakt

Piotra Niedurnego 69,
41-709 Ruda Śląsk

Obserwuj mnie