a

Aktualności

Otwarcie biura w Mysłowicach

To nowy ważny adres na mapie miasta – Grunwaldzka 22. Dziś – 11 grudnia 2021 r. oficjalnie rozpoczęło działalność biuro czworo parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości – Posłów Bożeny Borys-Szopy, Marka Wesołego, Jerzego Polaczka oraz Europosła Grzegorza Tobiszowskiego.

Otwieramy to biuro w służbie dla tego miasta. PiS dla Mysłowic robi naprawdę dużo. Chciałbym, żeby nasza obecność była wsparciem dla prezydenta i radnych Mysłowic – mówił Poseł Marek Wesoły

W uroczystości otwarcia biura udział wzięli przedstawiciele władz miasta, parlamentarzyści z innych okręgów oraz działacze Prawa i Sprawiedliwości. Biuro poświęcił proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa Ks. Krzysztof Kasza

Chciałbym podziękować wszystkim radnym i mieszkańcom Mysłowic. Tym, którzy są członkami i sympatykami PiS-u, że są konsekwentni. Bo nawet, gdybyśmy nie chcieli mieć biura w Mysłowicach, to zawsze dopilnowalibyście, żebyśmy byli tu obecni – powiedział Europoseł Grzegorz Tobiszowski.

Ożywimy Mysłowice, ożywimy to biuro. Mam nadzieję, że to się nam uda, bo przecież tyle razy nam się udawałozapowiedziała była minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.

Otwarcie tego biura jest realną odpowiedzią nas parlamentarzystów na potrzebę obecności parlamentarnej w tym ważnym i zasłużonym śląskim mieście. Ostatnie lata to wsparcie dla samorządu tego miasta – podkreślił były minister infrastruktury Jerzy Polaczek.

Szybki kontakt

Piotra Niedurnego 69,
41-709 Ruda Śląsk

Obserwuj mnie