a

Aktualności

Konferencja THINK ECO

Za nami forum ThinkECO, podczas którego dyskutowaliśmy w gronie ekspertów o wyzwaniach gospodarczych w kontekście „Polityki Zielonego Ładu”. Bardzo dziękuję wszystkim za uczestnictwo oraz tak potrzebną dyskusję. Mam nadzieję, że wypracowane wnioski będą stanowiły powszechnie stosowane praktyki w procesach gospodarczych.

Rola MŚP w akceleracji ekologicznej transformacji, instrumenty finansowania czystej energii i odnawialnych źródeł energetyki, górnictwo vs. ekonenergia oraz wsparcie przedsiębiorców w budowaniu państwa opartego na zeroemisyjności to główne zagadnienia z zakresu ochrony środowiska, które stały się przedmiotem debaty podczas konferencji Think Eco!

Forum “Czyste powietrze, czysta Polska – mapa drogowa polskiej energetyki”. Spotkanie z udziałem przedstawicieli rządu, samorządu, reprezentantów świata nauki, kluczowych instytucji finansowych oraz środowiska biznesowego odbyło się 25 czerwca w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Organizatorem wydarzenia była Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, współorganizatorami Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Szybki kontakt

Piotra Niedurnego 69,
41-709 Ruda Śląsk

Obserwuj mnie